O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 94
  • Polecenia 0

Komentarze

0

A kadry ubywa... znowu ciężki sezon przed nami a mamy tylko na razie 19 zawodników w 1 składzie :(

0

To jest jak z Ronaldo xD też mówili ze nie odejdzie itd ze wazny element i ze go chca :) a Ronaldo chciał odejść i odszedł xD

0

w Poniedziałek od początku zagra pewnie Jeffren albo Pedro za Messiego

0

A Arjen Robben 2 bramki dla Bayernu w debiucie i to wszedł w 46 minucie i to jeszcze z Wolfsburgiem :)

0

W mojej opinii po 3 meczach rozegranych przez Ibrahimovica (tj. Manchester City, Athletic i Szahtar) stwierdzam, że zaprezentował się w miarę dobrze, szczególnie w SH chociaż Guardiola pracuje nad tym aby mu wbić do głowy Team Play oraz odciągnąc go od egoizmu... ja myślę że to co zagrał w tych 3 meczach to był dla niego presezon i myślę, że zacznie grać na swoim normalnym poziomie już od poniedziałkowej potyczki ze Sportingiem.

Co do meczu to hmmmm, nic więcej się nie dało zrobić na tej murawie, a poza tym zawodnicy nie mogą wkładać całego serca w taki mecz, przecież to tylko i aż Superpuchar ale o kontuzje w świecie piłki łatwo.

Czy Barcelona jest w formie z ubiegłego sezonu ? odpowiedz przyjdzie bardzo szybko w potyczkach z Atletico Madryt i Interem Mediolan.

Według mnie po przyjściu Chrygyjskiego powinniśmy kupić jeszcze jakiegośm ofensywnego gracza albo przesunąć Jeffrena do pierwszego zespołu.

Zobacz wszystkie

0

0

No ale chcą wrzucić tego Eto'o bo jak teraz nigdzie nie pójdzie to już go stracimy za darmo :) bo nie chciał przedłużyć kontraktu tylko chciał wypełnić ten do 2010 :) a tak to nikt mu nie pozwoli. Teraz Eto;o jest warty jakieś 15-20 mln z racji właśnie pozostałego na rok kontraktu. Chleb jest wart 10-15 mln. To razem jakieś 25-35mln i akurat dorzucą 40 i jest wszystko ok. Ibra może i ma niewielką skuteczność... ale zauważcie że on bierze ciężar gry w Interze na siebie. A w Barcelonie będą mu stwarzali sytuację. Wystarczy je wykorzystać.

Widzieliście co Eto;o robił pod koniec. Pichichi miał na wyciągnięcie ręki. Mógł strzelać ze słabszymy rywalami po 2-3 gole w meczu co miał 100% sytuacje. Ale przypalał się strasznie i tak wyszło.

Oczywiście chciałbym, żeby został w Barcelonie i podpisał kontrakt na 3-4 lata, bo jednak przez te 5 lat strzelł dużo goli i pokazał, że potrafi to robić, jednak jest trochę zbyt pazerny mimo wszystko.

Ibra albo Villa i weźcie pod uwagę to, że jeśli przyjdzie Ibra to stracimy Eto'o ale mamy za to Kerrisona (jeżeli przyjdzie w końcu) i Bojana :) także wg mnie wszystko jest okej.

0

młodszego, młodszego MessiGood i właśnie dałeś przykład, że nie przeczytałeś posta, oni go chcą wypożyczyć...

0

Dlatego 3 zawodników z Realu Madryt ponieważ główna siedziba gazety 'Marca' znajduje się właśnie w stolicy Hiszpanii - Madrycie. Do tego Aguero więc wszystko wyjaśnia :) Del Piero bo Włoch więc wszyscy na niego głosowali, a Ribery, Gerard, Ronaldo, Iniesta i Messi to chyba nie zaskoczenie, no ale brakuje Xaviego co najmniej :)

0

A Arjen Robben 2 bramki dla Bayernu w debiucie i to wszedł w 46 minucie i to jeszcze z Wolfsburgiem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?