W mojej opinii po 3 meczach rozegranych przez Ibrahimovica (tj. Manchester City, Athletic i Szahtar) stwierdzam, że zaprezentował się w miarę dobrze, szczególnie w SH chociaż Guardiola pracuje nad tym aby mu wbić do głowy Team Play oraz odciągnąc go od egoizmu... ja myślę że to co zagrał w tych 3 meczach to był dla niego presezon i myślę, że zacznie grać na swoim normalnym poziomie już od poniedziałkowej potyczki ze Sportingiem.
Co do meczu to hmmmm, nic więcej się nie dało zrobić na tej murawie, a poza tym zawodnicy nie mogą wkładać całego serca w taki mecz, przecież to tylko i aż Superpuchar ale o kontuzje w świecie piłki łatwo.
Czy Barcelona jest w formie z ubiegłego sezonu ? odpowiedz przyjdzie bardzo szybko w potyczkach z Atletico Madryt i Interem Mediolan.
Według mnie po przyjściu Chrygyjskiego powinniśmy kupić jeszcze jakiegośm ofensywnego gracza albo przesunąć Jeffrena do pierwszego zespołu.
No ale chcą wrzucić tego Eto'o bo jak teraz nigdzie nie pójdzie to już go stracimy za darmo :) bo nie chciał przedłużyć kontraktu tylko chciał wypełnić ten do 2010 :) a tak to nikt mu nie pozwoli. Teraz Eto;o jest warty jakieś 15-20 mln z racji właśnie pozostałego na rok kontraktu. Chleb jest wart 10-15 mln. To razem jakieś 25-35mln i akurat dorzucą 40 i jest wszystko ok. Ibra może i ma niewielką skuteczność... ale zauważcie że on bierze ciężar gry w Interze na siebie. A w Barcelonie będą mu stwarzali sytuację. Wystarczy je wykorzystać.
Widzieliście co Eto;o robił pod koniec. Pichichi miał na wyciągnięcie ręki. Mógł strzelać ze słabszymy rywalami po 2-3 gole w meczu co miał 100% sytuacje. Ale przypalał się strasznie i tak wyszło.
Oczywiście chciałbym, żeby został w Barcelonie i podpisał kontrakt na 3-4 lata, bo jednak przez te 5 lat strzelł dużo goli i pokazał, że potrafi to robić, jednak jest trochę zbyt pazerny mimo wszystko.
Ibra albo Villa i weźcie pod uwagę to, że jeśli przyjdzie Ibra to stracimy Eto'o ale mamy za to Kerrisona (jeżeli przyjdzie w końcu) i Bojana :) także wg mnie wszystko jest okej.
Dlatego 3 zawodników z Realu Madryt ponieważ główna siedziba gazety 'Marca' znajduje się właśnie w stolicy Hiszpanii - Madrycie. Do tego Aguero więc wszystko wyjaśnia :) Del Piero bo Włoch więc wszyscy na niego głosowali, a Ribery, Gerard, Ronaldo, Iniesta i Messi to chyba nie zaskoczenie, no ale brakuje Xaviego co najmniej :)
Komentarze
0
A kadry ubywa... znowu ciężki sezon przed nami a mamy tylko na razie 19 zawodników w 1 składzie :(
0
To jest jak z Ronaldo xD też mówili ze nie odejdzie itd ze wazny element i ze go chca :) a Ronaldo chciał odejść i odszedł xD
0
w Poniedziałek od początku zagra pewnie Jeffren albo Pedro za Messiego
0
A Arjen Robben 2 bramki dla Bayernu w debiucie i to wszedł w 46 minucie i to jeszcze z Wolfsburgiem :)
0
W mojej opinii po 3 meczach rozegranych przez Ibrahimovica (tj. Manchester City, Athletic i Szahtar) stwierdzam, że zaprezentował się w miarę dobrze, szczególnie w SH chociaż Guardiola pracuje nad tym aby mu wbić do głowy Team Play oraz odciągnąc go od egoizmu... ja myślę że to co zagrał w tych 3 meczach to był dla niego presezon i myślę, że zacznie grać na swoim normalnym poziomie już od poniedziałkowej potyczki ze Sportingiem.
Co do meczu to hmmmm, nic więcej się nie dało zrobić na tej murawie, a poza tym zawodnicy nie mogą wkładać całego serca w taki mecz, przecież to tylko i aż Superpuchar ale o kontuzje w świecie piłki łatwo.
Czy Barcelona jest w formie z ubiegłego sezonu ? odpowiedz przyjdzie bardzo szybko w potyczkach z Atletico Madryt i Interem Mediolan.
Według mnie po przyjściu Chrygyjskiego powinniśmy kupić jeszcze jakiegośm ofensywnego gracza albo przesunąć Jeffrena do pierwszego zespołu.
0
0
No ale chcą wrzucić tego Eto'o bo jak teraz nigdzie nie pójdzie to już go stracimy za darmo :) bo nie chciał przedłużyć kontraktu tylko chciał wypełnić ten do 2010 :) a tak to nikt mu nie pozwoli. Teraz Eto;o jest warty jakieś 15-20 mln z racji właśnie pozostałego na rok kontraktu. Chleb jest wart 10-15 mln. To razem jakieś 25-35mln i akurat dorzucą 40 i jest wszystko ok. Ibra może i ma niewielką skuteczność... ale zauważcie że on bierze ciężar gry w Interze na siebie. A w Barcelonie będą mu stwarzali sytuację. Wystarczy je wykorzystać.
Widzieliście co Eto;o robił pod koniec. Pichichi miał na wyciągnięcie ręki. Mógł strzelać ze słabszymy rywalami po 2-3 gole w meczu co miał 100% sytuacje. Ale przypalał się strasznie i tak wyszło.
Oczywiście chciałbym, żeby został w Barcelonie i podpisał kontrakt na 3-4 lata, bo jednak przez te 5 lat strzelł dużo goli i pokazał, że potrafi to robić, jednak jest trochę zbyt pazerny mimo wszystko.
Ibra albo Villa i weźcie pod uwagę to, że jeśli przyjdzie Ibra to stracimy Eto'o ale mamy za to Kerrisona (jeżeli przyjdzie w końcu) i Bojana :) także wg mnie wszystko jest okej.
0
młodszego, młodszego MessiGood i właśnie dałeś przykład, że nie przeczytałeś posta, oni go chcą wypożyczyć...
0
Dlatego 3 zawodników z Realu Madryt ponieważ główna siedziba gazety 'Marca' znajduje się właśnie w stolicy Hiszpanii - Madrycie. Do tego Aguero więc wszystko wyjaśnia :) Del Piero bo Włoch więc wszyscy na niego głosowali, a Ribery, Gerard, Ronaldo, Iniesta i Messi to chyba nie zaskoczenie, no ale brakuje Xaviego co najmniej :)
0
A Arjen Robben 2 bramki dla Bayernu w debiucie i to wszedł w 46 minucie i to jeszcze z Wolfsburgiem :)